Trychologia


Studio Fryzjersko Kosmetyczne Katarzyna Krywult

Nasza działalność jak również personel stale się rozwija. Aby być na bieżąco obserwuj Nasze najnowsze wpisy poświęcone kosmetyce, fryzjerstwie oraz trychologi.


NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Trychologia jest dziedziną zajmującą się diagnozowaniem oraz terapią chorób skóry głowy i włosów, które są odzwierciedleniem stanu naszego organizmu. Zdrowe, bujne włosy są niewątpliwym atrybutem dodającym nie tylko urody, ale i pewności siebie. Niestety obecny pęd życia, przewlekły stres, źle zbilansowana dieta czy zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą wpłynąć na pogorszenie kondycji włosów i skóry głowy.

Trychologia wychodzi naprzeciw takim problemom jak wypadanie włosów, łojotok, łupież, czy nadwrażliwość skóry głowy. Polega przede wszystkim na zdiagnozowaniu przyczyny, co pozwala nam pomóc w odzyskaniu jakości włosów i skóry głowy.

Zabiegi trychologiczne

  • zabieg przeciw wypadaniu włosów
  • zabieg pobudzający wzrost włosów
  • zabieg ograniczający łojotok
  • zabieg nawilżający skórę głowy
  • zabieg przeciwłupieżowy
  • zabieg łagodzący objawy łuszczycy skóry głowy

 

Cennik usług

Usługa Cena
Konsultacja trychologiczna wraz z trychoskopowym badaniem skóry głowy i włosów*
Konsultacja trychologiczna wraz z trychoskopowym badaniem skóry głowy i włosów* + peeling trychologiczny wykonany podczas wizyty---------
Zabiegi trychologiczne - lista po lewej---------
Wizyta kontrolna---------

* Na wizytę składa się dokładny wywiad oraz badanie trychoskopem, podczas którego ogląda się włosy i skórę głowy w 200 krotnym przybliżeniu. Pozwala to m.in. ocenić stopień nasilenia łojotoku, wydajność mieszków włosów czy uszkodzenia struktury włosów. Przed wizytą należy nie myć włosów przez co najmniej 24h.